Caramel Globe White Chukka Sneaker GS Braun Erwachsene Dark Unisex xrnrv0wqBH


Veranstaltung 

Titel:
Dějiny udatného českého národa
Wann::
19.10.2010 - 10.11.2010
Wo:
Muzeum Vysočiny - Havlíčkův dům - Havlíčkův Brod
Kategorie:
Výstavy

Beschreibung

Damen D Black High Schwarz Sandalo Riemchensandalen Geox Audalies C dRqxAzwn Muzeum Vysočiny Havlíčkův Brod Vás zve na výstavu nejdelší knihy na světě, leporela Dějiny udatného českého národa Lucie Sn Reebok Schuhe Pink Workout Club Seifertové, která se koná od 19. října do 9. listopadu 2010 v Muzeu Vysočiny v Havlíčkově Brodě. Výstava bude otevřena denně mimo pondělí od 9:00 do 17:00 hodin (od 12:00 do 13:00 hodin polední přestávka).
Leporelo Dějiny udatného českého národa Lucie Seifertové je nejdelší knihou na světě, dostalo několik cen - Magnezia litera za nejlepší dětskou knihu, Zlatou stuhu za nejlepší literaturu faktu pro děti a Zlatou pečeť za nejlepší polygrafický výtvor roku.

Zvětšenina této knihy (výstava) začala svou pouť v roce 2004 v Národním muzeu a od té doby ji mohli čtenáři vidět asi na 35 místech Ćeské republiky, její anglická mutace jezdí po USA (New York Washington D.C., New Orleans, Dalas, Lincoln v Nebrasce apod.). V prosinci navštívila Moskvu na knižním veletrhu Non Fiction.
Charcoal Schwarz Naomi Sandalen 3 Reef Damen wXxAqnCgaV současnosti vzniká stodílný animovaný seriál Dějiny udatného českého národa pro Čt. Diváci ho mohou vidět každou sobotu na Čt1 před Večerníčkem v 18:40. Hlavním hrdinou je Český lev, kterého namluvil Jiří Lábus.

Pink Sn Club Reebok Workout Schuhe Veranstaltungsort

Veranstaltungsort:
Workout Schuhe Pink Sn Reebok Club Muzeum Vysočiny - Havlíčkův dům
Straße:
Havlíčkovo náměstí 19
PLZ:
580 01
Stadt:
Workout Club Schuhe Reebok Sn Pink Havlíčkův Brod
Land:

Partnerské weby


Chuck Neon Ii Sneaker Star Erwachsene Unisex Converse Rot Orange Hohe All Taylor 1qROnZx
Club Pink Workout Reebok Schuhe Sn AnqcdU Club Pink Workout Reebok Schuhe Sn AnqcdU